☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Minden ami nem Scene.hu AniMotion – Jövőháza, Pixel Galéria

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #1310
    avatarMurphy
    Member

    Október 4-i kezdéssel a Jövőházában, a Pixel Galériában lesz egy AniMotion nevű kiállítás. Ahol interaktív animációk, videók bemutatását tervezik.Aki nem ismeri a Pixel Galériát, lesz kb. 30 plazmatévé, mindegyikhez egy Win-es PC egérrel, billentyűzettel, fejhalgatóval, és az az elvárás, hogy a közönség az input eszközökkel tudja valamilyen módon befolyásolni a látványt.A gép paramétereiről hamarosan kapok bővebb információt is.Felkértek bennünket, hogy pár gépre szolgáltathatnánk látványt, szóval bármi ötletetek van, ne tartsátok magatokban. Demo engine-ek (és demo effektek) kis módosítással alkalmassak a feladatra, hisz kivülállók számára is könnyen kezelhető, egyszerű interakciókra kell gondolni.A Pixel Galériában emlékeim szerint havonta cserélődnek a kiállítások, szóval viszonylag sok érdeklődő láthatja a munkátokat.Bármi ötletetek van, toljátok ide a fórumba, ha gondolkoztok, hogy készítenétek valamit, azt végképp ne tartsátok magatokban. Tudom function, de utánna még van közel két hét, (és a functionos demó simán lehet jó kiindulóalap. ;) ), szóval egyelőre arra lennék kiváncsi, hogy kit motivál a dolog.

    #4040
    avatarBery
    Member

    Kérdés, milyen hardver lesz, főleg GPU tekintetében.

    #4041
    avatarMurphy
    Member

    meg lett a config, este kirakom hírként is.

    Proci: 3 GHz Pentium 4
    Memória: 512 Mb
    videokártya: Radeon 9600 265 MB
    Oprendszer: Windos XP Pro
    Merevlemez 75Gb

    #4042
    avatarpohar
    Member

    nekem van interaktív interference effektem PocketPC-re, abból könnyen lehet win32-est csinálni

    #4043
    avatarblala
    Member

    szerintem ilyen kis erdekes interaktiv jatekokhoz nem kell komoly videokartya… engem valamennyire erdekel a dolog, de meg nem tudom.

    #4044
    avatarMurphy
    Member

    blala: 9600-asok vannak, szóval lehget használni pixel shader 2.0-át is ;)

    #4045
    avatarblala
    Member

    jo jo, azt elobb meg is kell am tanulni :) meg hardvert beszerezni hozza

    #4046
    avatarrascy
    Member

    Ez ugyan nem interaktiv, de ha van kedvük Moppi Flower Saver -t rakhatnak minden gépre, feltéve ha nem kapcsolják ki a “képernyőkímélőt” :) Ha jól belegondolok mégis interaktiv, mert ha megmozgatom az egeret, akkor kilép… hmmm ;)

    #4047
    avatarMurphy
    Member

    Most, hogy lezajlott a Function felteszem a kérdést újra, hogy a kevés idő ellenére kit érdekel a dolog? Jó lenne gyorsan kitalálni, hogy le tudjam beszélni a Jövőházásokkal, hogy mit tudunk válalni…

    #4048
    avatarslyspy
    Keymaster
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára