☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Grafika 3d grafikus

Viewing 17 posts - 1 through 17 (of 17 total)
  • Author
    Posts
  • #1295
    avatarMurphy
    Member

    Van olyan magyar csapat amelyiknek 3d grafikusra lenne szuksege?

    #3761
    avatarpohar
    Member

    CNS-en kívül van olyan, amelyiknek nincs? :)

    #3762
    avataraha
    Member

    A jó 3d grafikus ritka mint a BIRD. :)

    #3763
    avatarabcug
    Member

    varj! a cns-en kuvul van ([s]nemzetkozileg is elfogadott[/s]) csapat ? :)

    #3764
    avatarblala
    Member

    nekunk sincs 3d grafikusunk! de nem tudom hogy kell-e :)

    #3765
    avatarslyspy
    Member

    Ki az a mi? ;)

    #3766
    avatarBery
    Member

    Én már úgy megszoktam, hogy mindenféle grafikus nélkül csinálunk release-ket, hogy szerintem már csak ártana ;-)

    #3767
    avatarblala
    Member

    keresztkerdeseket nem er feltenni! :) amugy nem tudom, de 3d grafikus biztos nincs… max kulsos :)

    #3768
    avatarshr
    Member

    a 3d dolgokat generálni kell. legalábbis mi azt fogjuk. jövő évre az a cél, hogy a Hane (a pc-s csapatom) release-eljen valamit, ami valszeg 4k lesz, ott meg ugye még zenész is csak olyan kell, aki elviseli a coder előírását, miszerint van párszáz byteja és kész… =)
    s a c64-es csapatomnak sem kell ilyen állatfajta.
    persze láttam már olyat, aki ismert olyasvalakit, aki azt állította, hogy léteznek demokat elkövető csapatok, de muszáj volt beleugatnom a nemes csevejbe =)

    #3769
    avatarMurphy
    Member

    Kezdek félni, hogy kockák közé keveredtem :)

    #3770
    avatarabcug
    Member

    Tenyleg a kocka az vega vagy husevo ? 8/

    #3771
    avatarshr
    Member

    te is unatkozol? en a nem teljesen ram szabott munka kapcsan csinalok barmi mast, de mar latom az alagut veget…valtozo de pl a lezerkasza memberlistjet tekintve inkabb elobbi, pontosabban vegetarianushoz kozel allo, mert a vegasag, az meg nalam is csak hipotetikus idoleges gondolat volt =) tudom, hogy kis hazankban igy roviditik, de a vega, angolul vegan, az a tisztan novenyevo. tulajdonkeppen a vegetarianusnak annak kene lennie, az elnevezes alapjan… en ovo-lakto-tengeriherkentyu vegetarianus vagyok, neha buli erejeig felfuggesztve, de nem eri meg. marmint a felfuggesztes.

    #3772
    avatarblala
    Member

    tetszik hogy ilyen “majdnem lehetetlen, de azert nem teljesen” celokat tuzol ki, mint kovetkezo evben tetszoleges release elkeszitese :)amugy, ne terjessz tevinformaciokat, a vegan szerintem magyarul is vegan. a masik hasonlo ertelmu szo pedig a “tulzas” :) kulonosen, ha hozzatesszuk ezt a linket. (jujj, ez a linkszerkeszto a forumengineben erosen veszelyes, csinaljatok vele valamit, mert nem szeretnem remalmaimban viszontlatni…)

    #3773
    avatarshr
    Member

    OK, akkor egyszerűen több elnevezés van és keverik őket. mert a vegán picit furán hangzik és igenis nevezik vegának a tisztát. meg a vegát használják a vegetáriánus rövidítéseként is, de a vegetariánus is növényevőt jelent, ha megnézzük, s még én sem tudom, hogy akkor izé ez a hosszabb mi is pontosan, az a tuti, ha eléteszünk valami jelzőt… bonyolult dolgok ezek.

    release-elni pedig még idén is akarok, többet is, csak kérdés, mi lesz belőle, mert egyelőre eléggé sehogy állok :)

    #3774
    avatarabcug
    Member

    ugyan, a szandek a fontos :)

    #3775
    avatarslyspy
    Member
    #3776
    avatarblala
    Member

    nah, en nyertem :)
    de a legjobb ez a “bicsérdizmus”

    A veganok… “köztudottan nem gonoszak, csupán buták, bürokratikusak és vérszomjasak”. ja nem
    :)

Viewing 17 posts - 1 through 17 (of 17 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára