☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Minden Más Vizuál cuccok a demoscenen kívül 12 éves developer

Viewing 19 posts - 1 through 19 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • #1461
    avatararchee
    Member

    http://www.ted.com/talks/thomas_suarez_a_12_year_old_app_developer.htmlNekem elsö ránézésre gyanús, mert a zseni gyerekek álltalában nem tudnak szépen beszélni, mint egy profi szinész. De az app-jai elég gyengék, valószínü pont az a koncepció, hogy a személyes szerepléssel teszi öket népszerüve.

    #6661
    avatarCaiwan
    Member

    Én is kb 10-11 éves korban kezdtem programozással foglakozni, C64 Basicben, majd pascalban. mégse verte senki sem nagy dobra hogy csodagyerek volnék.

    #6662
    avatararchee
    Member

    Látszik, hogy betanult szöveget mond el. Talán az appokat sem ö csinálta, csak része a teamnek.

    #6663
    avatarpacshu
    Member

    Hát akkor most! Írjunk levelet a TV-nek!

    Itt van még egy “csoda” bogár:
    http://www.youtube.com/watch?v=RxrGWhzUU3g
    (kár hogy nem igaz)

    Szóval mind bénák vagyunk!

    #6664
    avatarpohar
    Member

    Szász Marcit is csodagyereknek tartották, aztán jól eltűnt. Twitteren is hiába írtam neki, nem válaszolt.

    #6665
    avatarCaiwan
    Member

    Állítólag a Lacika ma komoly gondba került emiatt a riport miatt. :D Bezzeg ha én állítok ilyen idős korban ilyeneket, akkor persze kiröhögnek.

    A Marci meg külön kategória …

    #6666
    avatarMurphy
    Member

    Szász Marci dolgozott a Doclernél, meg rövid ideig Cranxék cégében is…

    #6667
    avatararchee
    Member

    Én találkoztam a szász marcival 13 éve, és akkor elég fogyatékosnak tünt.Szerepeltem a müsorában, és a felvételkor mindent 5x meg kellett ismételnie, mert beszédhibás. De ha én mondtam hülyeséget akkor nem volt ismétlés. Persze ez annak a jele, hogy zseni.

    #6668
    avatarslyspy
    Keymaster

    Milyen műsor?

    #6669
    avatarslyspy
    Keymaster

    Különben meg irigyek vagytok.

    #6670
    avatararchee
    Member

    A kovács gyözö féle müveltségi vetélkedö volt, ahol a marci olvasta fel a kérdést nagy nehezen. De mondom, pont ezért hiszem el, hogy zseni.A másik kettö fiatal sztáron látszik, hogy inkább elöadómüvész irányba fejlödtek.

    slyspy wrote
    Milyen műsor?
    #6671
    avatarslyspy
    Keymaster

    Mindazonáltal ki az a Kovács Győző?

    #6672
    avatararchee
    Member

    http://www.telehaz.hu/index.php/ekoenyvtar-infoteka/ki-kicsoda/2989-kovacs-gyz

    Szervezett game coding versenyt középiskolásoknak, ahol én álltalános iskolásként nyertem egy Descent klonnal.

    #6673
    avatarCaiwan
    Member

    Én is ismerem a Marcit személyesen, és láttam ezt-azt, de nem szeretnék semmi olyant mondani, ami rontana a róla kialakult képen.És én pl. nem vagyok rá irígy, mert nincs rá okom :D

    #6674
    avatarMurphy
    Member

    Én bevallom írígy vagyok, de nem a Szász Marcira, hanem a Vezekényi Lacira :)

    #6675
    avatarTravis
    Moderator

    Én meg Archee-ra vagyok irígy. Főleg, mióta azt írta, hogy az Assemblyn jakuzziból nézte a compókat :-)

    #6676
    avatarslyspy
    Keymaster

    Irigy vagyok Justin Bieberre. Tessék, most kimondtam.

    #6677
    avatarBery
    Member

    Justin Bieber 21 évesen fog meghalni, amikor túladagolva 240-el falnak megy a Ferrarijával. Mi van ebben irigyelnivaló? :) Meg tényleg szeretnéd, ha olyan énekhangod lenne, mint egy lánynak? ;)

    #6678
    avataraha
    Keymaster

    En archee-ra vagyok irigy mert az altalanos suliba Descent klont irt.

Viewing 19 posts - 1 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára