☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Programozás Technikailag intró valójában demó, effekt képzés Reply To: Technikailag intró valójában demó, effekt képzés

#6548
avatarpacshu
Member

Caiwan:
Teljesen igazad van, nem is akarok teljes kódot lopni (ha még is felhasználom más alkotását igyekszem feltüntetni a készítőket – ahogy azt a tankwars-nál tettük, function11-es gamedev compo-ra készített prod;csak akkor még nem igazán tudtam mi az elvárás :) ), csak be szeretnék kukucskálni milyen szerszámokkal dolgoznak a nálam már tapasztalt fejlesztők – ezt felfoghatjuk időspórolásnak is, ezeket a szerszámokat felhasználva kezdem elkészíteni a sajátomat, így kevésbé lesz olyan érzésem, hogy ezt biztos rosszul csinálom.

RawBits:
Ez nagyon jó, köszi! Megelégszem az online változattal is.

Közben tegnap ágyban forgolódás közben kitaláltam egy nagyon egyszerű feladatot (jó akkor még nem tudtam, hogy ennyire az), siettem is haza a melóból, hogy materializált formába öltsem és fel is töltöttem ide, ha esetleg valaki meg akarja nézni:

http://pacshu.atw.hu/applets/

Fejlesztés közbe a (hibák) újabb lehetőségekre hívták fel a figyelmem, majd igyekszem bővíteni a listát.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára