☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Minden Más Flame a te anyád! Reply To: a te anyád!

#2572
avatarslyspy
Keymaster

d-lee | máj. 2. 17:05Bery: 5., 6., 7. johet. :)Pasy: Legyen hat! :DAntiqokrol is kene meg tobb, volt anno ilyen Aries vs. en, az nincs meg? :) DE a Brite Rainbowosok is gizdaztak videokameraval Ragest 98-on, erre kristalytisztan emlekszem.leaderc | máj. 4. 11:41 en inkabb azt neznem meg, amikor tomket pofanvert, de sajnos ha jol tudom az nincs megorokitve, pedig az utokornak elengedhetetlen tortenelmi kordokumentum lenne :) a br ragest-en nehezen kamerazott volna – mar ha nem sajat magatokra gondoltal -, mert mi egy db c64-gyel mentunk ki, a br-t meg asszem osszesen egy ember, aries kepviselte. de megmondom oszinten pontosan mar nem emlekszem. antiqos video meg johetne ezerrel. bar szereny szemelyedrol tuti van a pecsi tv archivumaban is riport, mert az introvertalt, rettentoen szereny es hogy hova ne folytassam korrekt szemelyiseged mar akkor is megvolt, amely ahogy nezem azota csak fejlodott :) d-lee | máj. 4. 13:49 Termeszetesen fogalmad sincs miert vert pofan, de ha ekkora fanja vagy, majd tole megtudod az igazsagot, amit majd jol el is hiszel. Ha meg szemelyeskedesen kivul mas megy, ne eroltesd a forumozast imho, legalabbis szemelyemrol biztosan ne. leaderc | máj. 4. 16:21 az igazsag az, hogy azt hittem szobeszed az, hogy pofanvert, de ahogy az oreg szekely mondta, igy se rossz :) kulonben meg mindjart megszakad a szivem szavaid hallatan. a fő, hogy te egy tapintatos ember vagy, ez teljesen nyilvanvalo :) Murphy | máj. 4. 16:47 Végre az igazi hangulat! :) Egyébként meg szeressük egymást gyerekek! Anno Vár party 94-en volt fun compo keretein belül szkander is, lehet újra be kellene vezetni. :) [ módosítva máj. 4. 18:53 ] leaderc | máj. 4. 17:20 “azt akarom, hogy küzdjünk meg, mint férfi a férfival. dobd el a fegyvert és ököllel” :D hiába, semmi sem változik na, és mégis… slyspy | máj. 4. 21:19 majd valtozik ha nekiallunk moderalni. ;) Hozzászólás módosítása d-lee | máj. 4. 21:54 leaderc: Az idezetedet mar ellotte a Capanna, pont Tomcat kapcsan egy lamerdemoban. ;) Nagyon megrekedtel egy szinten, igy igazat adok, nem valtozol… slyspy | máj. 5. 00:19 2. abcug | máj. 5. 08:44 fu micsoda szigor :) slyspy | máj. 5. 09:46 nem csinalunk trollvermet a scene.hu-bol. :) leaderc | máj. 5. 09:56 d-lee: nem mondod?! slyspy | máj. 5. 10:13 3.: nah, most mar nagyon hamar koltozettek at ide! http://scene.hu/e107_plugins/f orum/forum_viewtopic.php?300 Hozzászólás módosításad-lee | máj. 5. 10:13 Dzséjbrúk: Probálj meg a topik eredeti témájával foglalkozni, ne velem. Esküszöm következő partin kapsz autogramot, de most már fejezd be, mert unalmas vagy. d-lee | máj. 5. 10:15 Slysoy: Feltételezem feltűnt, hogy rögtön az első reagálásomban próbáltam elejét venni ennek a műsornak, sajnos pajtásunk erre nem vevő. d-lee: nem tűnt fel. ;) Hozzátéve, hogy én megértem, hogy sok drámai emléket felszínre hoznak ezek a videók, :) na de nehogy már ennyi év távlatából súlyuk legyen. [ módosítva máj. 5. 10:22 ] Hozzászólás módosítása leaderc | máj. 5. 11:24 d-lee: na, mar megint mit rosszalkodtam bacsi kerem? jellemzo rad, hogy beszolsz, aztan terelsz, beallitva magad, mint valami szent, aki patyolat tiszta. en a temanal vagyok, erdekelne egy video, amin tomket epp pofanver, ha egyaltalan letezik. mint irtam kordokumentum. bar feltetelezem ezek utan, hogy nem tunt fel, ez egy reagalas volt a te elso bejegyzesedre, ami kulonben – ismet – hemzsegett az epito jellegu, pozitiv, barati jelzoktol. azt pedig, hogy eletutam vegigkisered az interneten, koszonom. reszedrol megtisztelo. sly: ha visszaolvasol, szerintem egyertelmu ki az, aki megint nem tudott a seggen maradni, bar ha a velejeig mindig korrekt d-lee ugy kivanlja, en itt abbahagytam, csak konyorgom, autogrammot ne adjon. barmit megteszek.teo | máj. 5. 11:45 szanalmas, hogy ilyen ezer eves serelmeken meg mindig nem vagytok kepesek tullepni. [ módosítva máj. 5. 11:45 ]Aries | máj. 5. 12:00D-Lee vs Aries videot tényleg érdekes. Életem első vitája, ahol nem jutottam szóhoz és a videós dokumentáció miatt nem vertem szájon sem Shamant sem D-Lee-t. De ha nagyon szeretnéd, még bepótolhatjuk. ;)slypsy | máj. 5. 12:01ne szivassatok mar! ;)d-lee| máj. 5. 12:03Azt hiszem ehhez mar tenyleg nem kell tobb comment.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára