☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók A következő generáció Reply To: A következő generáció

#2523
avatarThe BitBrain
Member

Én elhiszem, hogy bulváros cikkeket könnyebb írni, de attól az még… khmmm…. nem jó. :)
Az is elhiszem, hogy így sokan elolvassák, de a szakmai közönségen túl senki sem fogja érteni. Gyak szakbarbárkodni fognak a témában.
Az meg tuti, hogy a cikkíró hozzáállásán nagyon sok múlk, mennyire tud összedolgozni azokkal, akikről írja a cikket.

Nem dicsekvésképpen, vagy felvágólag mondom, de szűkebb hazámban én tördelem a heti városi újságot, és látom, hogy ott hogyan dolgoznak, illetve látom a megyei napilapot és annak szerkesztőségét is, hogyan bulvárosodik el. A hetilap munkatársai (mondhatom kollégáim) készítettek már velem több riportot azokról a dolgokról, amelyekkel (kicsit több, mint) hobbi szinten foglalkozom, illetve tudom, hogyan dolgoznak a napilapnál (köze nincs a megjelent cikknek a beszélgetéshez).
Ergó képben vagyok, hogyan működik a sajtó kicsiben és nagyban.
Az Index nagy, tehát bulváros, sekélyes, ezért volt üdítő olvasni a 4. demoshowról és ezért volt csalódás a GDF-ről olvasni a cikket.
Mindegy nincs értelme erről vitázni – tényleg nem is szeretnék -, mert értem, hogy mit mondasz, és tudom mi a helyzet, csak nem szeretem, hogy olyan amilyen. :)

Ami meg lemaradt: ezúton szeretnék gratulálni a demoshow sikeréhez, remélem én is eljutok egyre a közeljövőben.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára